żyj pełnią życia

Zacznij żyć swoim wymarzonym życiem już teraz!

Odpowiedz sobie na pytanie

Czy należysz do kobiet, które ciągle czekają, aż przyjdzie TEN DZIEŃ, kiedy będą mogły być SZCZĘŚLIWE i SPEŁNIONE ? Być może ciągle powtarzasz sobie: „Będę szczęśliwa i spełniona kiedy: dostanę awans, zmienię pracę, założę własny biznes, znajdę swoją prawdziwą miłość, wyjdę za mąż, doczekam się dziecka, mój mąż się zmieni, moje dzieci dorosną, schudnę, będę miała więcej czasu dla siebie, inne dowolne”.

Jeśli tak jest, to mam dla Ciebie dwie wiadomości: złą i dobrą

Zła wiadomość jest taka, że żyjesz w świecie fantazji, oddajesz odpowiedzialność za swoje życie zewnętrznym okolicznościom, żyjesz w ciągłym oczekiwaniu, w nadziei, tracąc bezcenne tu i teraz. W konsekwencji przez taki tok myślenia jesteś rozdrażniona, zrezygnowana i wiecznie niezadowolona. Czekasz na księcia na białym koniu albo na dobrą wróżkę, która nagle pojawi się w Twoim życiu i za pomocą magicznej różdżki zmieni Twoje życie na lepsze. Otóż wiedz, że tracisz czas na pobożne życzenia, zamiast działać i wprowadzać niezbędne zmiany w Twoim życiu już teraz.

No dobrze, to teraz pora na dobrą wiadomość. Dobra wiadomość jest taka, że możesz to zmienić. Możesz zacząć kreować życie, jakiego pragniesz, zaczynając od siebie. Bo zmieniając siebie, zmieniasz świat! Możesz to osiągnąć. Masz na to odpowiednie siły i zdolności. Ważne, żebyś zobaczyła, że szczęście, zadowolenie i spokój nie są emocjami danymi raz na zawsze. Pojawiają się i odchodzą. Masz duży wpływ na to, żeby pojawiały się w Twoim życiu już teraz, nawet jeśli nie żyjesz jeszcze wymarzonym życiem.

Przechodząc od słów do czynów

Weź pod lupę swoją fantazję. Odkryj, jakie pragnienie kryje się za Twoją fantazją. Jak masz nadzieję się czuć po jej zrealizowaniu. Otwórz się na przełomowy krok w Twoim życiu, czyli na doznawanie upragnionych emocji już teraz. Zobacz, że prawdziwe szczęście, spokój i zadowolenie są na wyciągnięcie ręki. Przejmij odpowiedzialność za własne potrzeby.

Weź teraz czystą kartkę papieru i coś do pisania, usiądź wygodnie i zapisz odpowiedzi na 3 poniższe pytania:

  1. Jaka jest moja fantazja/moje marzenie? Dla przykładu — być może wierzysz, że będziesz szczęśliwą kobietą, kiedy znajdziesz idealnego dla siebie partnera.
  2. Jak będę się czuć po osiągnięciu celu? Poczujesz się kochana, otoczona troską, ważna, zyskasz poczucie bezpieczeństwa?
  3. Co mogę zrobić każdego dnia, żeby poczuć się w ten sposób? Na przykład: zapiszę pod koniec każdego dnia, jakie dostałam dowody od innych ludzi na to, że jestem ważna. Albo wyjdę dzisiaj wcześniej z pracy i zabiorę się sama na randkę. Pójdę do dobrej restauracji, zamówię coś pysznego na obiad, potem zamówię super deser i kawę, a potem wybiorę się na półgodzinny spacer. Albo codziennie patrząc sobie prosto w oczy w lustrze, powiem do siebie: kocham Cię, jesteś dla mnie ważna i cenna, szanuję Twoje uczucia, widzę Twoje potrzeby.

Przestań czekać na kogoś lub coś, co nagle zmieni Twoje życie na lepsze. Weź swoje życie we własne ręce. Zacznij już teraz doświadczać tego, czego pragniesz! Codziennie zrób coś, dzięki czemu poczujesz się szczęśliwa, spełniona i zadowolona, a ze zdziwieniem zauważysz, jak Twoje życie codziennie się zmienia ?

Powodzenia!

PS. Jeśli czujesz, że potrzebujesz zmian w swoim życiu zawodowym i/lub osobistym, umów się ze mną na bezpłatną konsultację przez telefon lub Skype i sprawdź, jak mogę Ci pomóc!