wyzwól swoją moc!

Wyzwól moc, która jest w Tobie!

Uwolnij swój potencjał

Wyobraź sobie, jak mogłoby wyglądać Twoje życie, gdyby ujawnił się Twój cały potencjał? Jak wyglądałaby Twoja praca? Jak wyglądałby Twój związek? Jak wyglądałyby Twoje relacje z innymi? Co byłoby dla Ciebie wtedy możliwe? Większość osób, z którymi pracuję, nie dostrzega i nie wyzwala całego swojego potencjału. Nie jest świadoma wewnętrznej mocy, którą posiada. Tkwi w sytuacji, która nie jest dla nich dobra, a jednocześnie nie ma w sobie siły, żeby coś w swoim życiu zmienić. Skąd się to bierze? Głównie z braku wiary we własne możliwości, ograniczających przekonań i wewnętrznego sabotażysty. Również z lęku przed nieznanym. Zawsze przecież może być gorzej – to często słyszana wymówka. Ale przecież zawsze też może być lepiej! Nie sądzisz?

Jak możesz budować siebie?

Jak możesz wyzwalać swoją wewnętrzną moc? Oto kilka przykładów do natychmiastowego zastosowania. 🙂 Przypomnij sobie jakiś swój sukces, coś, co naprawdę dobrze Ci poszło. Zastanów się, co dzięki temu sukcesowi udało Ci się osiągnąć? Z jakiego powodu uważasz to za sukces? Przypomnij sobie dialog wewnętrzny, który odbywał się wtedy w Twojej głowie. Jakie myśli się pojawiały? W którym miejscu ciała umiejscowione były Twoje uczucia? Co takiego widziałeś i słyszałeś wokół siebie? Jak się zachowywałeś? Zwróć uwagę na to, że myśli o sukcesie powodują coraz lepsze samopoczucie. Im dokładniej „wejdziesz” w poczucie sukcesu, którego kiedyś doświadczyłeś, tym łatwiej Ci będzie wchodzić w nowe sytuacje z poczuciem sukcesu. A wtedy… jak myślisz? Tak! Twoje szanse na kolejny sukces windują! 🙂

Teraz przypomnij sobie inną podobną sytuację. Zrób dokładanie to samo, co za pierwszym razem. Rozłóż swój kolejny sukces na czynniki pierwsze! Naprawdę zrób to! Poświęć na to trochę swojej energii! Przyłóż się! Odtwórz obie te sytuacje w Twoich myślach kilkakrotnie. Niech poczucie
sukcesu wypełni Cię od stóp do głów!

Pochwal się!

No dalej! Pochwal się! Powiedz sobie coś miłego! Nakarm swoją duszę! Daj sobie dokładnie to, czego potrzebujesz, czego oczekujesz od innych, a czego nie dostajesz! Oczekujesz uznania szefa? Najpierw sam je sobie daj! Baw się tym! To wzmaga Twoje poczucie własnej wartości i przekonuje Twój podświadomy umysł, że zasługujesz na pochwały i uznanie! Zgadnij, jak to potem działa? Tak, to prawda! Im więcej dajesz sobie uznania, tym częściej otrzymujesz je z zewnątrz. Im bardziej wierzysz, że na nie zasługujesz, tym bardziej materializuje się w Twoim życiu!

Dodawaj sobie odwagi, dodawaj sobie otuchy, zachęcaj się!

Bądź swoim najlepszym przyjacielem! Dzięki temu zgromadzisz wewnętrzne zasoby i siłę, żeby radzić sobie z wyzwaniami, które stawia Ci życie! Jeśli sprawia Ci to trudność, pomyśl, co mógłbyś powiedzieć komuś bliskiemu. A teraz skieruj te słowa do siebie. Możesz przestać, dopiero kiedy poczujesz się znacznie lepiej niż wcześniej! Niech Twoje dobre samopoczucie będzie wyznacznikiem Twojej dobrze wykonanej wewnętrznej pracy nad sobą. 🙂

Zadbaj o poczucie komfortu

Dosłownie! Usiądź wygodnie w fotelu, przykryj się miękkim kocem lub zrób coś innego, co sprawi, że Twoje poczucie komfortu znacznie wzrośnie! Nie musisz od razu wynajmować pokoju w najdroższym hotelu w okolicy, sam jesteś w stanie wystarczająco zadbać o swój komfort. Nie masz pomysłów. Pomyśl, co w tej chwili sprawiłoby Ci największą przyjemność? I zrób to! Okaż sobie troskę i zwiększ swoją świadomość siebie. A teraz będąc w poczuciu komfortu, pomyśl o tym, co nie poszło po Twojej myśli. Bądź dla siebie łagodny! Zalecz stare rany! Wybierz akceptację i zrozumienie zamiast wewnętrznej walki i zaprzeczania. Odpuść sobie! To pomoże Ci uwolnić się od przeszłości i pójść dalej!

Przypomnij sobie szczęśliwe chwile!

Przypomnij sobie moment, w którym naprawdę dobrze czułeś się w swojej skórze! W Twojej pamięci jest mnóstwo takich chwil! Ten proces pomaga zmieniać Twój stan wewnętrzny. Ilekroć będziesz sobie przypominał szczęśliwe chwile, od razu poczujesz się lepiej!

Wykonuj te zadania wielokrotnie. Szczególnie w momentach przygnębienia, wtedy gdy nie wszystko idzie po Twojej myśli. Dzięki temu poczujesz się lepiej, poczujesz się pewnie, komfortowo, doświadczysz pełni swojej wewnętrznej mocy! Można śmiało powiedzieć, że dzięki temu ładujesz swoje wewnętrzne akumulatory.
Jesteś stworzony do tego, żeby jak najczęściej doświadczać w swoim życiu pełni Twojej mocy!

Wyzwól swoją moc TERAZ!
Powodzenia!

PS. Jeśli czujesz, że potrzebujesz zmian w swoim życiu zawodowym i/lub osobistym, umów się ze mną na bezpłatną konsultację przez telefon lub Skype i sprawdź, jak mogę Ci pomóc!