przyciąganie

Jak przyciągnąć do swojego życia to, czego chcesz?

Przyciągaj to, czego chcesz

Dzisiaj postanowiłam podzielić się z Tobą jednym za narzędzi energetycznego samooczyszczenia się, które służy przyciąganiu do Twojego życia tego, czego chcesz. Możesz je zastosować i cieszyć się z jej efektów, ale możesz też je zignorować i przestać spodziewać się pozytywnych zmian. Wybór należy do Ciebie. Technika ta zaczerpnięta jest z książki „Prawo przyciągania” Joe Vitae i jest bardzo prosta w realizacji. Służy oczyszczeniu się z negatywnych emocji, przekonań i blokad energetycznych, które ograniczają nas przed przyciągnięciem do swojego życia tego, czego sobie życzymy.

Weź dwie kartki papieru

Na pierwszej opisz negatywną sytuację, w której się znajdujesz, a którą chcesz zmienić. Nakreśl obecny obraz tej sytuacji i naprawdę poczuj emocje z nią związane. Prawdopodobnie nie będzie to miłe. Jednak Ty chcesz wejść w to uczucie, bo im bardziej je odczujesz, tym łatwiej będzie Ci się uwolnić. Każda emocja, którą w sobie tłumisz, wcześniej czy później musi znaleźć swoje ujście. Kiedy jest tłumiona, blokuje Twoje wewnętrzne wibracje. Uwolnij ją, za pozwolisz swojej energii wydostać się i przyciągnąć to, czego chcesz. Pozwól, aby Twoje uczucia wypłynęły na powierzchnię, kiedy opisujesz sytuację lub stan, którego nie chcesz.

Teraz odłóż tę kartkę

Weź drugą i zacznij pisać, w jakiej sytuacji chcesz się znaleźć. Pisz w czasie teraźniejszym, tak jakby to była już prawda. Przywołaj radosne uczucie związane z posiadaniem i robieniem tego, czego pragniesz, lub byciem tym, kim pragniesz. Zanurz się w tej dobrej energii. Opisz tę sytuację tak, jak ją widzisz w swoich marzeniach, namaluj ten wspaniały obraz na tyle dokładnie, być to czuć podczas pisania. Podobnie jak wcześniej doświadczaj w pełni pozytywnych emocji, które pomogą Ci zakotwiczyć nowy obraz w Twoje podświadomości. Im bardziej pokochasz ten nowy obraz i te uczucia, tym szybciej pojawi się w Twoim życiu to, czego chcesz. Teraz weź pierwszą kartkę, przejrzyj ją i spal. Weź drugą, złóż ją i noś ze sobą przez tydzień. To wszystko. Prawdopodobnie właśnie dokonało się w Tobie oczyszczenie z negatywnych blokad. Jeśli poczujesz taką potrzebę, możesz przejść przez to ćwiczenie jeszcze raz. Widzisz? Przyciąganie do swojego życia pozytywnych zmian jest całkiem proste. Nieprawdaż?

PS. Jeśli czujesz, że potrzebujesz zmian w swoim życiu zawodowym i/lub osobistym, umów się ze mną na bezpłatną konsultację przez telefon lub Skype i sprawdź, jak mogę Ci pomóc!