sto procent

Czy angażujesz się na 100%?

Co to znaczy być na 100% zaangażowaną?

To znaczy podjąć decyzję i oddać się w pełni jej realizacji. Bo kiedy jesteś na 100% czemuś oddana, skupiasz się na wynikach. Nie interesują Cię wymówki. Po prostu liczy się dla Ciebie to, co zyskasz, będąc w 100% oddaną sprawie. Taka postawa przybliża Cię do realizacji Twoich celów. Kiedy jesteś w 100% zaangażowana, podejmujesz działania „choćby nie wiem co”. Dzięki temu krok po kroku, dzień po dniu, zbliżasz się do wizji idealnego dla Ciebie życia, idealnej dla Ciebie pracy, wymarzonej sylwetki, czy satysfakcjonującego związku.

Co się dzieje, kiedy nie jesteś w 100% zaangażowana?

Wtedy każdego dnia marnujesz swój czas i swoją energię na ponowne rozważania, po raz kolejny zastanawiasz się nad tym, czy pozostać przy swoich zobowiązaniach, czy nadal realizować swój plan działania, czy nadal być w związku z tym mężczyzną, czy też dać sobie z nim spokój. Marnujesz swoją energię na ciągłe podejmowanie decyzji.

Kiedy oddasz się czemuś na 100%, nie ma żadnych wyjątków, coś zostało postanowione i koniec. Sprawa jest zamknięta. Po prostu nie dopuszczasz do siebie żadnych wątpliwości. Nie musisz codziennie od nowa zastanawiać się nad decyzją. Już ją podjęłaś. Wszystko jasne. Koniec i kropka.

Wybrałaś tego konkretnego mężczyznę na swojego życiowego partnera? Więc na 100% angażujesz się w związek z nim. W sytuacji kryzysowej nie zastanawiasz się, czy dobrze wybrałaś. Po prostu skupiasz się na znalezieniu rozwiązania w tej konkretnej sytuacji. Zdecydowałaś się odejść z etatu i rozpocząć prowadzenie własnej działalności? Postanowione. Nie musisz codziennie zastanawiać się, czy to dobry pomysł, czy się uda, czy nie uda. Po prostu całą swoją energię skupiasz na budowaniu swojego biznesu. Chcesz zadbać o swoją kondycję i zdrowie? Postanowiłaś ćwiczyć 3 razy w tygodniu. Kiedy się na 100% angażujesz, po prostu ćwiczysz, bez względu na to, czy Ci się chce, czy nie.

Robisz to, bo taka jest Twoja decyzja. Nieodwołalna

Skupiasz się na efektach, które chcesz osiągnąć. Dzięki takiemu podejściu budujesz satysfakcjonujący związek, prosperujący biznes i zdrowe, sprawne ciało. Budujesz samodyscyplinę, która pomaga Ci w osiąganiu Twoich celów. Taka postawa wiele ułatwia. Twoje życie staje się łatwiejsze i prostsze. A Ty koncentrujesz się na tym, co jest dla Ciebie ważne. Odzyskujesz energię, którą marnowałaś dotąd na wielokrotne roztrząsanie tematu albo na walkę sama ze sobą. Po prostu w skupieniu i ze spokojem działasz, a podejmowane przez Ciebie działania z każdym dniem przybliżają Cię do realizacji Twoich celów. To trochę tak jak z myciem zębów. Kiedy postanowisz sobie, że myjesz zęby codziennie, po prostu to robisz. Nie zastanawiasz się, czy Ci się chce, czy nie. Bez względu na to, jak bardzo jesteś zmęczona, po prostu myjesz swoje zęby.

Czy to oznacza, że nie możesz zmienić raz podjętej decyzji?

Że skoro jesteś w toksycznym związku, to masz w nim za wszelką cenę wytrwać? Czy skoro masz niesatysfakcjonującą pracę, to masz w niej pracować do końca swojego życia? Oczywiście, że nie. Masz prawo zmienić decyzję. Ale kiedy to zrobisz, znów na 100% się zaangażuj. Taka postawa przybliży Cię do realizacji Twoich najśmielszych nawet marzeń.

To w co od dzisiaj angażujesz się na 100% ?

PS. Jeśli czujesz, że potrzebujesz zmian w swoim życiu zawodowym i/lub osobistym, umów się ze mną na bezpłatną konsultację przez telefon lub Skype i sprawdź, jak mogę Ci pomóc!